Individualios konsultacijos

Kada kreiptis psichologo konsultacijoms?
Kada kreiptis psichologo konsultacijoms?
Kiek reikės konsultacijų pas psichologą?
Kiek reikės konsultacijų pas psichologą?
Trukmė: 50 min

Kaina: 45 eur
Ko tikėtis atėjus pas psichologą?
Ko tikėtis atėjus pas psichologą?

Individuali ar grupinė psichoterapija?


Grupinė psichoterapija ypač tinkama, jei Jūsų sunkumai nukreipti į santykius su aplinkiniais. Pavyzdžiui: pernelyg prisitaikote prie aplinkos, norite gebėti lengviau išsakyti savo požiūrį, bijote konfliktų, norite laisviau jaustis artimuose santykiuose, suprasti, kaip Jus mato aplinkiniai ir pagerinti santykį su savimi ir aplinkiniais). Tuo tarpu, jei tarp žmonių jaučiate itin didelį stresą, Jūsų emocijos labai intensyvios ir itin greitai besikeičiančios ar išgyvenate krizę - labiau tinkamas individualus darbas.

Individualioje terapijoje visą laiką gaunate tik sau. Tad ji gali būti vertingesnė, kai esate krizėje. Tuo tarpu grupėje, kaip ir gyvenime, reikia išmokti pasiimti sau erdvę, paliekant jos ir kitiems. Terapinėje grupėje būsite paskatinti dalintis, kalbėti, aplinka saugi ir artima, tad tą daryti lengviau nei gyvenime. Čia mokomės atrasti pusiausvyrą tarp to, kiek vietos pasiimti sau, ir kiek palikti kitiems, kad vystytųsi kokybiškas tarpusavio santykis.

Taip pat, grupėje kylančios temos kartais išjudina tai, kas iš tiesų skauda. Grupėje darbas vyksta intensyviau, tad ji labai efektyvi žmonėms, linkusiems slopinti emocijas. Visgi tiems, kuriems emocijos dažnai liejasi per kraštus (pvz., turintiems ribinį asmenybės sutrikimą), yra suicido grėsmė daugiau naudos gali duoti individualios konsultacijos.

Individualioje terapijoje gausite visą terapeuto dėmesį. Visgi, net ir terapeutas, yra tiesiog žmogus, galintis pamatyti Jus iš savo perspektyvos. Grupėje turite galimybę gauti turtingesnį grįžtamąjį ryšį, galite gauti daugiau įžvalgų, galite būti pamatyti visaip ir tuo pačiu geriau suprasti, kaip esate matomas savo artimųjų kasdieniame gyvenime.

Registracija individualiai konsultacijai

Konsultacijos vyksta gyvai Ukmergėje arba internetu.